Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Stary Rynek
Sercem Łowicza jest Stary Rynek, przy którym do dziś zachowało się wiele cennych zabytków architektury. Rynek przez kilka stuleci pełnił funkcje handlowe – od średniowiecza odbywały się na nim targi cotygodniowe i doroczne słynne jarmarki. Na rynku stoją dwa pomniki – Synom Ziemi Łowickiej z 1927 roku i Papieża Jana Pawła II odsłonięty w 2000 roku.
Wolontariat
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
Schronisko dla Zwierząt w Łowiczu prowadzone przez Zakład Usług Komunalnych w Łowiczu ogłasza:

Nabór na wolontariuszy pracujących na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Łowiczu na okres od 07 stycznia 2013 do 31 grudnia 2013 roku

Termin naboru: 3 stycznia 2013 roku
Dostarczenie osobiście wypełnionego formularza zgłoszenia do dnia 3 stycznia 2013 roku do godz. 13.00 do sekretariatu ZUK w Łowiczu, ul. Armii Krajowej 2b, 99-400 Łowicz.

Zasady naboru:
Wszystkie osoby z terenu Polski spełniające i akceptujące wymogi zawarte w regulaminie wolontariatu oraz treść porozumienia z wolontariuszem obowiązujące od 2 stycznia 2013.

Przewidywany zakres prac dla wolontariuszy:
  • 2 osób na stanowisko Wolontariusz-Opiekun z przeznaczeniem do opieki nad: przydzielonymi zwierzętami i boksami (podstawowy zakres obowiązków).
  • 8 osoby na stanowisko Wolontariusz-Ochotnik z przeznaczeniem tylko do wyprowadzenia psów poza teren schroniska i ich socjalizacji (zawężony zakres obowiązków).
  • 2 osoby na stanowisko Wolontariusz-Redaktor z przeznaczeniem tylko do pomocy w redagowaniu i aktualizacji strony internetowej.
Uwaga! Wolontariusz-Opiekun może jednocześnie aplikować na stanowisko Ochotnika, aby mieć możliwość wyprowadzania psów. Ubieganie się o rozszerzony zakres nie zmniejsza ilości wakatów na Ochotników.

Kryteria obowiązujące podczas rekrutacji:
Kryterium przyjętym podczas wstępnej oceny kandydatów będzie klasyfikacja punktowa przedstawiona w formularzu zgłoszenia wolontariusza.

ZUK w Łowiczu zastrzega sobie możliwość nie rozstrzygnięcia i odwołania naboru bez podania przyczyny.

Ogłoszenie wyników naboru:
Lista z zakwalifikowanymi osobami do grupy wolontariuszy zostanie opublikowana na stronie internetowej ZUK w Łowiczu oraz na tablicy ogłoszeń ZUK dnia 4 stycznia 2013 o godz. 10.00. Szkolenie BHP dla nowych wolontariuszy, podpisanie umów odbędą się 4 stycznia 2013 roku o godz. 12.00 .

Kontakt
Osobą do udzielania wyjaśnień i kontaktów na okres rekrutacji jest koordynator ds. Schroniska Leszek Szychowski: adres e-mail do kontaktów: schronisko@zuklowicz.home.pl lub telefonicznie w dni robocze od godz. 8.00 do godziny 15.00 pod numerem 604 891 092

Wyniki II naboru:
Pliki do pobrania:


design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]