Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Boczki Chełmońskie
Boczki Chełmońskie to miejsce urodzenia malarza Józefa Chełmońskiego (1849 r.), reprezentanta realizmu. Józef Chełmoński malował głównie sceny rodzajowe, ukazując z dużym autentyzmem życie wsi polskiej oraz ukraińskiej. Był doskonałym malarzem koni, sławę przyniosły mu rozpędzone „Trójki” i „Czwórki”.
Co? Gdzie? Kiedy?
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
4 - 25 kwietnia 2024

Łowicki Ośrodek Kultury zaprasza na bezpłatne warsztaty wokalne pt. HARMONICZNE RENI-SFERY. To projekt warsztatów dedykowany dzieciom i młodzieży prowadzony przez wokalistkę, specjalistkę emisji głosu i trenerkę wokalną Renatę Mosiołek ze szkoły śpiewu KOOKABURRA STUDIO.

W trakcie zajęć dzieci pracować będą z trenerką nad emisją głosu i prawidłowym oddechem podczas śpiewu, nauką i interpretacją piosenek z festiwalowego kuferka dziecięcych i młodzieżowych przebojów. Poznają hity polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Spotkania warsztatowe odbędą się 4, 11, 18 i 25 kwietnia (czwartki) w godzinach 17:00 – 18:30 w sali ŁOK. Zwieńczeniem warsztatów będzie koncert finałowy z udziałem uczestników, który odbędzie się w środę, 1 maja o godz. 17:00 w sali Łowickiego Ośrodka Kultury.

Zapisy: ewa@lok.art.pl / tel. 837 40 01

RENATA MOSIOŁEK – muzyk, wokalistka, specjalistka emisji głosu, trenerka wokalna. Liderka i solistka folkowej formacji ‘Etno Grupa Sansevieria’, autorka projektów edukacyjnych i artystycznych w dziedzinie muzyki, teatru, widowisk multimedialnych. Założycielka autorskiej szkoły śpiewu Kookaburra studio – Akademia Śpiewu Renaty Mosiołek (Łódź) kształci wokalistów – solistów i grupowe formacje wokalne.

We wrześniu 2023 roku powołała filię ‘Akademia musicalu’ w Gostyninie, a w grudniu otworzyła pracownie śpiewu w Bierzewicach 46 – profesjonalną sale prób. To tam, w przyjaznej atmosferze odbywają się codzienne zajęcia wokalne, warsztaty i sesje. Wśród projektów znajdują się interdyscyplinarne warsztaty pn. Strefa Sztuki Kookaburra Studio oraz Strefa Promocji i Komunikacji PR.


design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]