Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Miasta partnerskie
Łowicz prowadzi szeroką współpracę z sześcioma miastami partnerskimi. Są to: Colditzv(Niemcy), Lubliniec, Soleczniki (Litwa), Reda, Saluzzo (Włochy) oraz Montoire-sur-le-Loir (Francja). Współpraca ma charakter kulturalny, społeczny, gospodarczy i turystyczny.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
20 stycznia 2017
Dzieci ze Żłobka Miejskiego w Łowiczu bawiły się na corocznej zabawie choinkowej. Impreza zorganizowania została 10 stycznia 2017 w ramach realizacji celów i zadań placówki. Tego dnia w żłobku było niezwykle bajkowo i kolorowo.
A wszystko za sprawą dzieci, które do żłobka przyszły poprzebierane za swoich, ulubionych bohaterów z bajek. Był Tygrysek z Kubusia Puchatka, Batman, Myszka Mini i niezwykle popularna wśród dziewczynek, Elsa z Krainy Lodu. Nie zabrakło również pięknych księżniczek, kowboja, pirata i króla.

W zabawie choinkowej uczestniczyli rodzice i dziadkowie dzieci a także zaproszeni goście Joanna Mostowska i Małgorzata Nowak. Dzieci bawiły się w rytmach największych przebojów muzyki disco – polo oraz piosenek dla najmłodszych.

Imprezę choinkową prowadziła firma Piano, która na koniec zabawy wykonała dzieciom zdjęcia na pamiątkę. Po zakończonej zabawie wszystkie dzieci otrzymały ogromne paczki ze słodyczami.design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]