Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Diecezja Łowicka
Diecezję Łowicką utworzył Papież Jan Paweł II w 1992 roku, a Łowicz ustanowił jej stolicą. Ojciec Święty odwiedził miasto 14 czerwca 1999 roku. Wtedy też podniósł katedrę łowicką do rangi bazyliki mniejszej.
Co? Gdzie? Kiedy?
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
9 marca 2020, 17:00
Miejsce: Kino "Fenix"

Łowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku i Łowicki Ośrodek Kultury zapraszają na spektakl kabaretowo-muzyczny pt. „Old Spice Girls”, który odbędzie się w poniedziałek, 9 marca 2020 r. o godz.17.00 w sali kina Fenix.

Występ odbędzie się w ramach Dnia Kobiet i będzie miał charakter charytatywny. Aby go obejrzeć należy kupić cegiełkę w cenie 10 zł. Zebrane środki przekazane zostaną na wsparcie kosztownej rehabilitacji Łukasza Sędala ze Stroniewic, strażaka z jednostki PSP w Łowiczu, który walczy o powrót do sprawności po fatalnym wypadku w czasie ćwiczeń.

Wejściówki na spektakl można otrzymać w biurze ŁUTW w czasie dyżurów (poniedziałki i czwartki) w godz. 12.00 – 14.00.

O spektaklu
Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewni spektakl kabaretowy ”OLD SPICE GIRLS”, czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić.

W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska. Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek”) oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego).

Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę.


design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]