Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Bitwa nad Bzurą
Opodal Łowicza we wrześniu 1939 r. rozegrała się największa bitwa kampanii wrześniowej znana jako „Bitwa nad Bzurą”. Od 9 do 22 września 1939 r. wojska polskie toczyły zacięte boje z przeważającymi wojskami niemieckimi. Siły polskie uległy najeźdźcy. Była to jedyna przeprowadzona na tak wielką skalę operacja zaczepna przeciwko III Rzeszy aż do 1941 roku.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
14 listopada 2023
Łowicki Ośrodek Kultury zaprasza dzieci na zajęcia „Sensoplastyka dla Smyka”. To cykl zajęć kreatywnych dla maluchów od 6 miesiąca życia do 5 lat w towarzystwie rodziców i opiekunów. To zajęcia rozwojowe, których zadaniem jest wspieranie samodzielności dzieci.
To również fantastyczna zabawa stymulująca równocześnie wszystkie zmysły dziecka – dotyku, wzroku, smaku i słuchu. Najbliższe spotkanie: 21 listopada /wtorek/ w sali Łowickiego Ośrodka Kultury, ul. Podrzeczna 20 o godz. 17.30.

Grupa 18 osób rodzic + opiekun /zapisy u prowadzącej: Monika Kilińska 797 174 444. Bilety do nabycia w kasie ŁOK przed zajęciami oraz online na www.lok.art.pl w cenie 45 zł /spotkanie. Zajęcia odbędą się po zgłoszeniu co najmniej 5 chętnych.

Koordynacja cyklu warsztatów: Ewa Kochanek-Zbróg



design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]