Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Park w Arkadii
Park w Arkadii, założony w stylu angielskim w 1778 roku to jeden z najlepiej zachowanych parków romantycznych w Polsce. Założycielką parku była Helena z Przeździeckich Radziwiłłowa. W parku rozrzuconych jest mnóstwo romantycznych pawilonów m.in. Domek Gotycki z Grotą Sybilli, Dom Burgrabiego z Łukiem Greckim, Przybytek Arcykapłana i wiele innych.
Co? Gdzie? Kiedy?
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
2 października 2021, 09:00
Miejsce: Zbiórka uczestników przed Muzeum w Łowiczu


Klub Turystyki Pieszej „Z Buta” działający przy PTTK oddział w Łowiczu zaprasza do udziału w II Rajdzie Pieszym „Na powitanie Jesieni” do Maurzyc. Rajd odbędzie się w sobotę, 2 października 2021 r. Zbiórka uczestników o godz. 9:00 przed Muzeum w Łowiczu.

Wpisowe udziału w rajdzie wynosi 10 zł od członków PTTK, dzieci i młodzieży oraz 15 zł od pozostałych uczestników. W ramach wpisowego organizatorzy zapewniają: znaczek rajdowy, poczęstunek, nagrody niespodzianki, obsługę przewodnicką oraz transport autokarem uczestników rajdu pieszego z Maurzyc do Łowicza.

Zapisy w biurze PTTK przy Starym Rynku 3 do 1 października 2021 r. lub do wyczerpania miejsc. Biuro PTTK czynne we wtorki i piątki w godzinach 15.00 – 17.00.


design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]