Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Diecezja Łowicka
Diecezję Łowicką utworzył Papież Jan Paweł II w 1992 roku, a Łowicz ustanowił jej stolicą. Ojciec Święty odwiedził miasto 14 czerwca 1999 roku. Wtedy też podniósł katedrę łowicką do rangi bazyliki mniejszej.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
22 listopada 2021
Ponad 500 zdjęć zabytków i innych miejsc, w tym krajobrazów ukazujących Łowicz i Ziemię Łowicką można znaleźć w Fotorepozytorium, stworzonym przez łowickiego fotografa Michała Grzejszczaka. Platforma ta umożliwia korzystanie z uporządkowanej bazy zdjęciowej, którą tworzą wysokiej jakości materiały fotograficzne z których można korzystać na warunkach niekomercyjnych m.in. w celach edukacyjnych, kulturalnych, społecznych.
Serwis według założeń ma charakter otwarty tzn. każdy może za jego pośrednictwem udostępnić swoje zdjęcia innym użytkownikom na otwartej licencji, po weryfikacji dokonywanej przez moderatorów witryny zgodnie z jej Regulaminem. Wszystkie zdjęcia będą opatrywane znakiem wodnym projektu i cyfrową informacją o autorze.

Pomysłodawcą projektu i wykonawcą strony internetowej Fotorepozytorium jest Krystian Cipiński Fotorepozytorium znajduje się pod adresem internetowym www.fotorepozytorium.pl Zachęcamy do korzystania.

Zadanie zrealizowane zostało przez Stowarzyszenie „Łączy nas Łowicz” przy dofinansowaniu w ramach konkursu „Małe Granty 2021”, organizowanego przez Łowicki Ośrodek Kultury.design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]