Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Walewice
W Walewicach znajduje się pałac klasycystyczny szambelana królewskiego Anastazego Walewskiego. Zamieszkiwała tutaj niegdyś słynąca z urody Maria z Łączyńskich Walewska zwana „polską żoną Napoleona”, tu też przyszedł na świat syn cesarza Aleksander. W pobliżu znajduje się rezerwat geologiczny „Walewice” ukazujący osady okresu lodowcowego.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
16 stycznia 2020
Trwają przygotowania do kolejnej, 21. edycji Och! Film Festiwal w Łowiczu. Projekt realizowany jest od 2000 roku przez Dyskusyjny Klub Filmowy „Bez Nazwy”, działający przy Łowickim Ośrodku Kultury. Odbywa się on zawsze w lutym i trwa przez cały miesiąc.
Podczas Festiwalu oprócz prezentacji filmów, widzowie mają również okazję uczestniczyć w wielu imprezach towarzyszących. Festiwal był wielokrotnie współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej!

21. edycja Och! Film Festiwalu w Łowiczu odbędzie się w dniach 1-22 lutego 2020 r. Bilety na filmy dostępne są w ŁOK w cenie 15 zł. Karnet na Sekcję Główną (10 tytułów – 120 zł). Koncerty : Król 60 zł, Skalpel 50 zł, Marek Dyjak 70 zł, Cykada (UK) 50 zł.

Oficjalny profil Festiwalu https://www.facebook.com/OCHFF/?ref=bookmarks
Organizacja: DKF Bez Nazwy, Łowicki Ośrodek Kultury, Kino Fenix w Łowiczu.design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]