Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Bitwa nad Bzurą
Opodal Łowicza we wrześniu 1939 r. rozegrała się największa bitwa kampanii wrześniowej znana jako „Bitwa nad Bzurą”. Od 9 do 22 września 1939 r. wojska polskie toczyły zacięte boje z przeważającymi wojskami niemieckimi. Siły polskie uległy najeźdźcy. Była to jedyna przeprowadzona na tak wielką skalę operacja zaczepna przeciwko III Rzeszy aż do 1941 roku.
Co? Gdzie? Kiedy?
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
3 maja 2022, 19:00

Łowicki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w koncercie duetu Bolewski & Tubis, który zaprezentuje twórczość nieodżałowanego artysty, Grzegorza Ciechowskiego. W 2021 roku minęło 20 lat od śmierci tego wszechstronnego artysty. Jego twórczość jednak, wciąż pozostaje inspiracją dla wielu nowych, młodych artystów i muzyków.

Bolewski i Tubis postanowili przypomnieć część repertuaru Obywatela G.C. i Republiki w programie pn. „Obywatel Jazz”. Muzyka duetu Bolewski & Tubis to niespotykane połączenie piosenki i improwizacji, polskie teksty, niezwykła synergia, która zaskakuje i przyciąga uwagę podczas koncertów.

Nieprzewidywalny pierwiastek improwizacji, sprawia, że ich muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie.

Koncert odbędzie się, 3 maja 2022 r. o godz. 19:00 w Łowickim Ośrodku Kultury, mieszczącym się przy ul. Podrzecznej 20 w Łowiczu.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie ŁOK lub online www.lok.art.pl


design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]