Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Park w Arkadii
Park w Arkadii, założony w stylu angielskim w 1778 roku to jeden z najlepiej zachowanych parków romantycznych w Polsce. Założycielką parku była Helena z Przeździeckich Radziwiłłowa. W parku rozrzuconych jest mnóstwo romantycznych pawilonów m.in. Domek Gotycki z Grotą Sybilli, Dom Burgrabiego z Łukiem Greckim, Przybytek Arcykapłana i wiele innych.
Co? Gdzie? Kiedy?
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
3 maja 2022, 19:00

Łowicki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w koncercie duetu Bolewski & Tubis, który zaprezentuje twórczość nieodżałowanego artysty, Grzegorza Ciechowskiego. W 2021 roku minęło 20 lat od śmierci tego wszechstronnego artysty. Jego twórczość jednak, wciąż pozostaje inspiracją dla wielu nowych, młodych artystów i muzyków.

Bolewski i Tubis postanowili przypomnieć część repertuaru Obywatela G.C. i Republiki w programie pn. „Obywatel Jazz”. Muzyka duetu Bolewski & Tubis to niespotykane połączenie piosenki i improwizacji, polskie teksty, niezwykła synergia, która zaskakuje i przyciąga uwagę podczas koncertów.

Nieprzewidywalny pierwiastek improwizacji, sprawia, że ich muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie.

Koncert odbędzie się, 3 maja 2022 r. o godz. 19:00 w Łowickim Ośrodku Kultury, mieszczącym się przy ul. Podrzecznej 20 w Łowiczu.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie ŁOK lub online www.lok.art.pl


design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]