Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Park w Arkadii
Park w Arkadii, założony w stylu angielskim w 1778 roku to jeden z najlepiej zachowanych parków romantycznych w Polsce. Założycielką parku była Helena z Przeździeckich Radziwiłłowa. W parku rozrzuconych jest mnóstwo romantycznych pawilonów m.in. Domek Gotycki z Grotą Sybilli, Dom Burgrabiego z Łukiem Greckim, Przybytek Arcykapłana i wiele innych.
Co? Gdzie? Kiedy?
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
5 - 7 czerwca 2020

Łowicki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny muzyczny weekend. W piątek, 5 czerwca 2020 r. o godz. 20:00, odbędzie się koncert znanego łowickiego dj’a – DJ POLACCO. Dobra zabawa gwarantowana! A w sobotę, 6 czerwca 2020 r. nastąpi otwarcie Nowej Pracowni, która przygotowała dwa kolejne muzyczne wydarzenia.

Na otwarcie Nowej Pracowni o godz. 20:00 zagra Andy Rascal, a w niedzielę, 7 czerwca 2020 r. o godz. 19:00 wystąpi Natalia Cichocka z zespołem.

Wstęp na koncerty jest bezpłatny, jednak zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów w Nowej pracowni może pojawić się tylko 150 osób. Osoby wybierające się na koncerty musza pamiętać o zachowaniu 2-metrowej odległości lub założeniu maseczek.

Szczegóły na: http://lok.art.pl/muzyczny-weekend/


design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]