Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Park w Arkadii
Park w Arkadii, założony w stylu angielskim w 1778 roku to jeden z najlepiej zachowanych parków romantycznych w Polsce. Założycielką parku była Helena z Przeździeckich Radziwiłłowa. W parku rozrzuconych jest mnóstwo romantycznych pawilonów m.in. Domek Gotycki z Grotą Sybilli, Dom Burgrabiego z Łukiem Greckim, Przybytek Arcykapłana i wiele innych.
Co? Gdzie? Kiedy?
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
8 marca 2020, 17:00

Koncert odbędzie się w niedzielę 8 marca o godz. 17.00 w sali barokowej łowickiego Muzeum.

Zespół „ŁOWICKI ODEON” powstał w 2019 roku i zadebiutował 1 października podczas inauguracji roku akademickiego Łowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Jego pomysłodawcą i założycielem jest Eugeniusz Strycharski – prezes Łowickiego Towarzystwa Muzycznego. Skład zespołu: Małgorzata Kubisiak-Wójcik – flet, Eugeniusz Strycharski – klarnet, akordeon, Daniel Boczek – akordeon, Patryk Boczek – akordeon, Damian Reszka – akordeon, Paweł Tomala – akordeon, Bohdan Fudała – kontrabas i Janusz Jabłoński – instrumenty perkusyjne.

W programie koncertu usłyszymy francuską muzykę operetkową oraz najsłynniejsze polskie tanga. Koncert dedykowany jest wszystkim Paniom z okazji Ich święta. Konferansjerką koncertu będzie Wiesława Skrzypińska.

Wstęp wolny.

O koncertach z cyklu „Burmistrz miasta zaprasza” http://lok.art.pl/koncerty-bmz/


design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]