Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Stary Rynek
Sercem Łowicza jest Stary Rynek, przy którym do dziś zachowało się wiele cennych zabytków architektury. Rynek przez kilka stuleci pełnił funkcje handlowe – od średniowiecza odbywały się na nim targi cotygodniowe i doroczne słynne jarmarki. Na rynku stoją dwa pomniki – Synom Ziemi Łowickiej z 1927 roku i Papieża Jana Pawła II odsłonięty w 2000 roku.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
10 czerwca 2019
Klub Turystyki Kajakowej „TRATWA” ma już 5 lat! Powstał w 2013 r. z inicjatywy członków Koła Przewodników. Klub zrzesza pasjonatów kwalifikowanej turystyki kajakowej i miłośników kajakarstwa. Działa w strukturach Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego oddział w Łowiczu.
Celem działalności klubu jest popularyzacja turystyki kajakowej jako formy spędzania wolnego czasu, poprzez organizacje spływów kajakowych i innych imprez o charakterze turystycznym. Działalność klubu opiera się głównie na działalności społecznej członków klubu i sympatyków kajakarstwa.

Jubileusz, jak przystało na klub „wodniaków”, uczczono spływem kajakowy zorganizowanym, 8 czerwca 2019 r. Następnie wszyscy członkowie i sympatycy klubu spotkali się na uroczystości jubileuszowej w czasie której najbardziej zasłużonym członkom klubu, wręczone zostały odznaki i wyróżnienia.

Wszystkim członkom Klubu Turystyki Kajakowej „TRATWA” serdecznie gratulujemy!design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]