Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Gmach dawnej poczty konnej
Gmach dawnej poczty konnej jest jedynym zachowanym wzorcowym zespołem pocztowym I klasy z okresu Królestwa Polskiego. W dniu 2 listopada 1830 roku w pokojach gościnnych poczty zatrzymał się na postój Fryderyk Chopin. Po odpoczynku udał się w dalszą podróż do Francji, na zawsze opuszczając Ojczyznę.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
10 czerwca 2019
Klub Turystyki Kajakowej „TRATWA” ma już 5 lat! Powstał w 2013 r. z inicjatywy członków Koła Przewodników. Klub zrzesza pasjonatów kwalifikowanej turystyki kajakowej i miłośników kajakarstwa. Działa w strukturach Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego oddział w Łowiczu.
Celem działalności klubu jest popularyzacja turystyki kajakowej jako formy spędzania wolnego czasu, poprzez organizacje spływów kajakowych i innych imprez o charakterze turystycznym. Działalność klubu opiera się głównie na działalności społecznej członków klubu i sympatyków kajakarstwa.

Jubileusz, jak przystało na klub „wodniaków”, uczczono spływem kajakowy zorganizowanym, 8 czerwca 2019 r. Następnie wszyscy członkowie i sympatycy klubu spotkali się na uroczystości jubileuszowej w czasie której najbardziej zasłużonym członkom klubu, wręczone zostały odznaki i wyróżnienia.

Wszystkim członkom Klubu Turystyki Kajakowej „TRATWA” serdecznie gratulujemy!design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]