Czy wiesz, że ... ?
Bazylika katedralna
Bazylika katedralna znana jest jako mauzoleum 12 prymasów Polski, pochowanych w podziemiach świątyni. Znajduje się w niej m.in. nagrobek prymasa Jakuba Uchańskiego, dłuta Jana Michałowicza z Urzędowa. Ponadto na uwagę zasługują wspaniałe organy, bogata biblioteka i skarbiec.

Aktualności
Ja pierniczę!
18 grudnia 2018
Dzieci ze Żłobka Miejskiego w Łowiczu razem ze swoimi opiekunami piekły pierniki! Zajęcia w czasie których przygotowywano te pyszne, świąteczne łakocie, zorganizowane zostały 13 grudnia 2018 r.
Jak wiadomo pierniki, to nie tylko smaczne ciasteczka, ale również piękne świąteczne ozdoby, które można powiesić na choince. Oprócz dekoracji choinkowych można z nich wyczarować prawdziwe cudeńka. W czasie ich przyrządzania zabawy było więc co nie miara!
Warto zobaczyć
Na skróty
Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera by otrzymywać najświeższe informacje z Łowicza i okolic.
Podaj adres e-mail:
Podaj adres e-mail:
Kontakt
Urząd Miejski w Łowiczu
Kod pocztowy: 99-400, ŁowiczPlac: Stary Rynek 1
Tel.: 46 830 91 51, 830 91 52
Fax.: 46 830 91 60
E-mail: umlowicz@um.lowicz.pl
design by fast4net