Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Walewice
W Walewicach znajduje się pałac klasycystyczny szambelana królewskiego Anastazego Walewskiego. Zamieszkiwała tutaj niegdyś słynąca z urody Maria z Łączyńskich Walewska zwana „polską żoną Napoleona”, tu też przyszedł na świat syn cesarza Aleksander. W pobliżu znajduje się rezerwat geologiczny „Walewice” ukazujący osady okresu lodowcowego.
Co? Gdzie? Kiedy?
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
6 marca 2022, 12:00
Muzeum w Łowiczu zaprasza do udziału w warsztatach biżuterii szytej z jeansu. Spotkanie zorganizowane zostanie w niedzielę, 6 marca 2022 r. o godz. 12.00 w związku z przypadającym Dniem Kobiet. Koszt udziału w warsztatach wynosi 15 zł/os. Jeans, wiecznie młody, nigdy nie wychodzi z mody i na trwałe zapisał się w historii światowej mody.

Kochamy jeansowe ubrania i dodatki – torebki, buty, paski. Ale co powiecie na taką biżuterię? – własnoręcznie uszytą z resztek jeansowej tkaniny, z koralików, koronek, sznurków? Z pewnością tego typu brosze i wisiory ożywią każdą stylizację, a przy okazji działamy w duchu eko. Udowodnimy też, że w Łowiczu wszystko potrafimy zamienić w kwiaty.- można przeczytać w zaproszeniu na warsztaty.

Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży i osób dorosłych. Przewidywany czas trwania zajęć – 2 godziny. Organizator zapewnia materiały plastyczne.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy pod nr. tel. 46 837 39 28 wew. 36


design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]