Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Diecezja Łowicka
Diecezję Łowicką utworzył Papież Jan Paweł II w 1992 roku, a Łowicz ustanowił jej stolicą. Ojciec Święty odwiedził miasto 14 czerwca 1999 roku. Wtedy też podniósł katedrę łowicką do rangi bazyliki mniejszej.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
26 listopada 2018
Burmistrz Łowicza Krzysztof Jan Kaliński zaprasza wszystkie dzieci na coroczną imprezę choinkową! W tym roku zabawa świąteczna, zorganizowana zostanie na Starym Rynku i odbędzie się w sobotę, 8 grudnia 2018 r. w godzinach 16:00-19:00.
Podczas zabawy choinkowej Mikołajowie tradycyjnie rozdawać będą dzieciom paczki z łakociami. Aby je otrzymać trzeba będzie okazać specjalny kupon.

Od 27 listopada można go było kupić w łowickich przedszkolach i szkołach oraz ich część w Urzędzie Miejskim w Łowiczu. W sumie przygotowano 4 000 paczek dla dzieci. Każdy z kuponów weźmie dodatkowo udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, ufundowanych przez sponsorów.

O godz. 16:30 na scenie zaprezentowana zostanie bajka dla dzieci pt. „Czas Zimy”, a około godz. 17:30 występ zespołu discopolowego „Dejw”.

Zarówno na Starym jak i Nowym Rynku staną choinki ustrojone lampkami, bombkami i kolorowymi łańcuchami. Ta na Starym Rynku zostanie w sposób uroczysty rozświetlona podczas imprezy choinkowej.design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]