Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Napoleon
Po zwycięstwie pod Jeną i Auerstaedtem, w drodze do Warszawy, zatrzymał się w Łowiczu, 18 grudnia 1806 roku, Napoleon – Wielki Cesarz Francuzów. Wydarzenie to upamiętnia tablica wmurowana w kamienicę stojącą przy jednej z pierzei Starego Rynku.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
1 lipca 2021
Coraz cieplejsze, a wręcz upalne dni zachęcają do wyjścia z domu i aktywności na świeżym powietrzu. Można udać się na długi spacer, pojeździć na rolkach lub rowerze lub popływać kajakiem po rzece Bzurze. Można również udać się na baseny, ustawione jak co roku przy ul. Kaliskiej, aby się pluskać lub popływać w wodzie.
Baseny otwarte zostały, 28 czerwca 2021 r. i będzie można z nich korzystać codziennie przez całe wakacje. Od poniedziałku do niedzieli: w lipcu w godz. Od 10.00 do 19.00 i w sierpniu o godzinę krócej, od godz. 10.00 do 18.00.

Co ważne na pływalni, tuż obok basenów plenerowych, prowadzona będzie bezpłatna nauka pływania. Zajęcia prowadzone będą przez 2 tygodnie. Pierwsze odbyły się już wczoraj. Ratownicy czekają na dzieci zawsze o godzinie 12.00.

Bilety wstępu:
  • całodzienny normalny - 8 zł,
  • ulgowy całodzienny dzieci i młodzież do 18 roku życia, dorośli posiadający Kartę Dużej Rodziny 3+ oraz Karty Seniora oraz emeryci i renciści za okazaniem ważnej legitymacji - 4 zł;
  • ulgowy całodzienny dzieci i młodzież posiadający Kartę Dużej Rodziny 3+ z ważnym dokumentem uprawniającym do zniżki - 2 zł.design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]