Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Bazylika katedralna
Bazylika katedralna znana jest jako mauzoleum 12 prymasów Polski, pochowanych w podziemiach świątyni. Znajduje się w niej m.in. nagrobek prymasa Jakuba Uchańskiego, dłuta Jana Michałowicza z Urzędowa. Ponadto na uwagę zasługują wspaniałe organy, bogata biblioteka i skarbiec.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
10 grudnia 2013
Łowicka Akademia Sportu zaprasza na drugą Galę Sportowca i Trenera Roku Ziemi Łowickiej. Uroczystość odbędzie się w najbliższy czwartek, 12 grudnia 2013 r. o godzinie 16:00 w sali barokowej Muzeum w Łowiczu. Wstęp na uroczystość jest bezpłatny.
Decyzją kapituły z 28 listopada br. tytułem Sportowca Roku Ziemi Łowickiej 2012, zostanie uhonorowany panczenista Zbigniew Bródka, a Trenerem Roku Ziemi Łowickiej 2012 Michał Adamczyk, szkoleniowiec damskiej drużyny Pelikan Łowicz.

Podczas uroczystości przybliżone zostaną sylwetki laureatów, a także ich dokonania w roku 2012, za które zostaną wyróżnieni.



design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]