Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Boczki Chełmońskie
Boczki Chełmońskie to miejsce urodzenia malarza Józefa Chełmońskiego (1849 r.), reprezentanta realizmu. Józef Chełmoński malował głównie sceny rodzajowe, ukazując z dużym autentyzmem życie wsi polskiej oraz ukraińskiej. Był doskonałym malarzem koni, sławę przyniosły mu rozpędzone „Trójki” i „Czwórki”.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
26 marca 2014
W Łowickim Ośrodku Kultury odbyły się drugie warsztaty dla rodziców w ramach projektu MAMA SIEMA realizowanego ze środków programu Małe Granty 2014.
W spotkaniu, które odbyło się w sobotę 22 marca 2014 r. wzięli udział rodzice chcący nauczyć się nazywać swoje uczucia i potrzeby.

Rodzice uczyli się także komunikacji i podtrzymywania relacji z dzieckiem i partnerem. Warsztaty pn. „Nie wychowuję na jutro, czyli rzecz o kontakcie” prowadziła Monika Szczepanik.



design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]