Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Najstarsza wzmianka o mieście
Łowicz jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Najstarsza wzmianka o mieście pochodzi z bulli papieża Innocentego II z 1136 r. Bulla potwierdzała prawa arcybiskupów gnieźnieńskich do okolicznych ziem, wymieniając Łowicz jako główny ich ośrodek. Tym samym stał się on miastem prymasowskim. Prawa miejskie uzyskał przed 1298 r.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
22 marca 2024
Łowicki Ośrodek Kultury ogłosił XIII edycję konkursu „MAŁE GRANTY” organizowanego od 2012 roku na wsparcie autorskich projektów kulturalnych. Budżet konkursu na rok 2024 wynosi 25.000 zł. W ramach konkursu dofinansowane będą projekty do kwoty 5.000 zł.
Celem konkursu jest wzmocnienie relacji partnerskich i form współpracy między Łowickim Ośrodkiem Kultury a organizacjami pozarządowymi i podmiotami indywidualnymi, działającymi na rzecz kultury miasta Łowicza oraz wspieranie autorskich projektów z dziedziny kultury.

Realizacja działań projektów XIII edycji: 19 kwietnia – 9 grudnia 2024.

Oferty (wniosek w formie papierowej i zapisany na płycie CD) w zaklejonych kopertach z dopiskiem „MAŁE GRANTY 2024” należy składać w Łowickim Ośrodku Kultury, przy ul. Podrzecznej 20 w Łowiczu, w nieprzekraczalnym terminie do czwartku, 4 kwietnia 2024 r. do godz. 16:00. Nie będą rozpatrywane oferty, które zostaną złożone po ww. terminie. W przypadku przesłania ofert drogą pocztową decyduje data wpłynięcia.

Kontakt i informacje w Łowickim Ośrodku Kultury, Dagmara Wolska, dagmara@lok.art.pl, tel. 46 837 40 01design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]