Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Miasta partnerskie
Łowicz prowadzi szeroką współpracę z sześcioma miastami partnerskimi. Są to: Colditzv(Niemcy), Lubliniec, Soleczniki (Litwa), Reda, Saluzzo (Włochy) oraz Montoire-sur-le-Loir (Francja). Współpraca ma charakter kulturalny, społeczny, gospodarczy i turystyczny.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
2 kwietnia 2019
Łowicki Ośrodek Kultury zaprasza dzieci w wieku od 4 do 6 lat do udziału w zajęciach „FOLK ART DANCE”. To cykl dziesięciu, 40 minutowych spotkań, adresowanych do przedszkolaków. Program zajęć zbudowany ostanie tak, aby stworzyć dzieciom możliwość poznania i zainteresowania się różnymi dziedzinami sztuki.
Zajęcia prowadzone będą w formie muzykoterapii, choreoterapii, terapii za pomocą sztuk plastycznych oraz dramy. Scenariusze zajęć, będą przybliżać dzieciom kulturę regionalną poprzez naukę piosenek ludowych, tańca, a także wykonywania prac plastycznych tj. wycinanki, koguty łowickie itp.

Zajęcia rozpoczną się w poniedziałek, 15 kwietnia 2019 r. o godz. 17.00 w sali tanecznej Łowickiego Ośrodka Kultury. Poprowadzi je Ewelina Posłajko-Jędrachowicz, pedagog, muzykoterapeuta i nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 1 w Łowiczu. Posiadająca doświadczenie w organizacji eventów oraz warsztatów artystycznych i zabaw animacyjnych dla dzieci.

Zapisy na warsztaty prowadzone są pod nr. tel. 728 594 245. Ilość miejsc ograniczona!
Projekt dofinansowany jest przez Łowicki Ośrodek Kultury w ramach projektu „Małe Granty 2019’.design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]