Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
1357
W 1357 roku książę mazowiecki, Siemowit III wystawił dokument, w którym uznał pełnię immunitetu arcybiskupiego do Łowicza i kasztelanii. Wynika z niego, iż Łowicz wraz z przyległymi dobrami, liczącymi aż 111 wsi, stanowił największy kompleks majątkowy. W ówczesnych czasach należał on do Kościoła.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
6 maja 2019
Urząd Miejski w Łowiczu i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łowiczu zapraszają do udziału w biegu ulicznym, który odbędzie się pod hasłem: „Wyprzedź hejt! Bądź GREJT! Głównym celem biegu jest zwrócenie uwagi na coraz bardziej agresywny hejt, pojawiający się w mediach internetowych oraz przeciwdziałanie temu zjawisku.
Pokonajmy razem 5 km pod hasłem „Wyprzedź hejt! Bądź GREJT!” i nie bądźmy obojętni na niebezpieczną mowę nienawiści – piszą organizatorzy. Mówimy stanowcze NIE złej energii i zapraszamy do wspólnego biegania osoby pozytywnie zakręcone.

Bieg odbędzie się w niedzielę, 19 maja 2019 r. o godzinie 12:00. Na zgłoszenia czekamy do 10 maja 2019 roku. Wpisowe tylko 30 zł.

Formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/1HOmfnR_Z7l5vR84A2qWPA4YHIwCP_0_jF9PdcgGF11k/viewform?edit_requested=true

Zachęcamy wszystkich do udziału w biegu i włączenie się tym samym w walkę przeciwko mowie nienawiści w sieci.design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]