Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Napoleon
Po zwycięstwie pod Jeną i Auerstaedtem, w drodze do Warszawy, zatrzymał się w Łowiczu, 18 grudnia 1806 roku, Napoleon – Wielki Cesarz Francuzów. Wydarzenie to upamiętnia tablica wmurowana w kamienicę stojącą przy jednej z pierzei Starego Rynku.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
15 marca 2019
Łowicki Ośrodek Kultury prowadzi sprzedaż biletów na koncerty Maleo Reggae Rockers, Żabsona i Lao Che. Artyści wystąpią w Łowiczu w dwudniowym koncercie, 8-9 czerwca 2019 r. pod hasłem „30 lat czerwca 1989- 2019”, upamiętniającym wydarzenia Czerwca 1989 r. Odbyły się wówczas pierwsze, częściowo wolne wybory w historii Polski po II wojnie światowej.
8 czerwca (sobota) na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury wystąpi Maleo Reggae Rockers, jeden z najpopularniejszych polskich zespołów reggae oraz Żabson, młody przedstawiciel rodzimej sceny hip-hopowej. 9 czerwca (niedziela), wystąpi zespół Lao Che, grający alternatywnego rocka.

Do sprzedaży trafiła już pierwsza pula biletów. Wejściówki w symbolicznej cenie 10 złotych można kupić w kasie kina Fenix oraz na stronie internetowej http://lok.art.pl/repertuar/

Warto pospieszyć się z zakupem biletów. Koncerty będzie mogło obejrzeć około pół tysiąca widzów. Na oba dni koncertowe sprzedano już kilkadziesiąt wejściówek.design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]