Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Miasta partnerskie
Łowicz prowadzi szeroką współpracę z sześcioma miastami partnerskimi. Są to: Colditzv(Niemcy), Lubliniec, Soleczniki (Litwa), Reda, Saluzzo (Włochy) oraz Montoire-sur-le-Loir (Francja). Współpraca ma charakter kulturalny, społeczny, gospodarczy i turystyczny.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
12 czerwca 2019
Od 3 do 7 inicjatyw kulturalnych i kulturotwórczych może otrzymać dofinansowanie z Łowickiego Ośrodka Kultury w ramach projektu „Od Was dla Was”. Projekt realizowany jest w ramach otrzymanej dotacji z Narodowego Centrum Kultury. Budżet konkursu wynosi 21 tys. zł. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 lipca.
Macie ciekawe i fajne pomysły na wydarzenie kulturalne? Organizację koncertu, pokazów czy prezentację twórczości? Zgłaszajcie swoje propozycje do ŁOK. W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy Łowicza bez względu na wiek, a także grupy formalne i nieformalne oraz organizacje pozarządowe.

Zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail: kuba@lok.art.pl lub dostarczyć osobiście do Łowickiego Ośrodka Kultury przy ul. Podrzecznej 20 do godz. 16:00 z dopiskiem: nazwa projektu DK+ Inicjatywy lokalne.

Zgłoszone inicjatywy zostaną wybrane w głosowaniu jawnym przez autorów propozycji oraz kapitułę. Ogłoszenie wyników odbędzie się 12 lipca. Wybrane projekty zostaną zrealizowane w dniach od 19 sierpnia do 10 listopada 2019 roku.

Więcej informacji, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem:
http://lok.art.pl/konkurs-od-was-dla-was-inicjatywy-lokalne/design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]