Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Kategorie
Czy wiesz, że ... ?
Stary Rynek
Sercem Łowicza jest Stary Rynek, przy którym do dziś zachowało się wiele cennych zabytków architektury. Rynek przez kilka stuleci pełnił funkcje handlowe – od średniowiecza odbywały się na nim targi cotygodniowe i doroczne słynne jarmarki. Na rynku stoją dwa pomniki – Synom Ziemi Łowickiej z 1927 roku i Papieża Jana Pawła II odsłonięty w 2000 roku.
Baza instytucji
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
Hotele, zajazdy

Adres:
99-400 Łowicz, ul. Warszawska 9a
Nr telefonu:
(+48) 46 837 43 38
Atrakcyjnie zlokalizowany obiekt blisko centrum Łowicza ,dworca PKP i PKS w odległości 1 km od międzynarodowej drogi nr 2 Poznań-Warszawa.

Dla klientów indywidualnych i biznesowych oferujemy noclegi w pokojach 1,2,3 osobowych i apartamentach.Pokoje wyposażone w pełny węzeł sanitarny, TV-kablową ,bezprzewodowy internet, lodówkę, czajnik elektr. Przestronny, ogrodzony i dozorowany parking przed obiektem bez dodatkowych opłat.

Cena pokoi 50-150 zł
Doba hotelowa 12.00-11.00
Bufet hotelowy serwuje smaczne zestawy śniadaniowe w cenie 12 zł

Możliwość zorganizowania grilla przy oczku wodnym , wypożyczenia rowerów. Transakcji płatniczych można dokonać również kartami płatniczymi.

W części konferencyjno-szkoleniowej dysponujemy 8 salami w tym:
1 sala- 150 osób i 7 sal - 30-100 osób.

W swojej ofercie posiadamy również specjalną propozycję dla dużych grup wycieczkowych.Noclegi w przestronnych pokojach z łazienkami w cenie 35 zł/osoby. Parking i nocleg dla kierowcy autokaru gratis.


design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]