Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Boczki Chełmońskie
Boczki Chełmońskie to miejsce urodzenia malarza Józefa Chełmońskiego (1849 r.), reprezentanta realizmu. Józef Chełmoński malował głównie sceny rodzajowe, ukazując z dużym autentyzmem życie wsi polskiej oraz ukraińskiej. Był doskonałym malarzem koni, sławę przyniosły mu rozpędzone „Trójki” i „Czwórki”.
Co? Gdzie? Kiedy?
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
6 - 7 lipca 2019
Biesiada Księżacka w rytmie disco i Holi Festiwal, kolejne Święto Kolorów w Łowiczu

Burmistrz Łowicza Krzysztof Jan Kaliński zaprasza wszystkich na kolejną zabawę, tym razem w rytmach disco! Niedawno bawiliśmy się na Dniach Łowicza, a już trwają przygotowania do kolejnej odsłony Biesiady Księżackiej! Impreza zorganizowana zostanie w najbliższą sobotę, 6 lipca 2019 r. o godz. 18:00 na muszli koncertowej w Parku Błonie.

Na scenie wystąpią znane i lubiane zespoły disco. Wśród nich m.in. B-QLL, Menelaos, Łukash oraz Sineed. Gwiazdą tegorocznej imprezy, będzie Mario Bischin, rumuński piosenkarz znany z dyskotekowej wersji „Macareny”.

Szykuje się nie lada impreza! Początek o godz. 18:00.

Dzień później na terenie Parku Błonie w godz. 14:00 – 20:00 odbędzie się Holi Festival - Święto Kolorów. Udział w obu imprezach jest bezpłatny.design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]