Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Stary Rynek
Sercem Łowicza jest Stary Rynek, przy którym do dziś zachowało się wiele cennych zabytków architektury. Rynek przez kilka stuleci pełnił funkcje handlowe – od średniowiecza odbywały się na nim targi cotygodniowe i doroczne słynne jarmarki. Na rynku stoją dwa pomniki – Synom Ziemi Łowickiej z 1927 roku i Papieża Jana Pawła II odsłonięty w 2000 roku.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
9 lipca 2019
Rusza kolejna edycja AlterOCH! czyli „nie festiwalu” filmów bardzo złych, w czasie którego prezentowane są produkcje totalnie słabe - nieudane tak bardzo, że stają się one wręcz… urocze.
- Jako pierwszy zobaczymy kultowy film o jakże pięknym tytule „Barbarzyńska nimfomanka w piekle dinozaurów". Zapewne zastanawiacie się o czym jest ten film? Pisząc krótko i zwięźle, to film o barbarzyńskiej nimfomance, będąca ostatnią kobietą na Ziemi, która musi przetrwać w piekle dinozaurów. Brzmi ciekawie? Zapraszamy do obejrzenia filmu - pisze Krystian Cipiński z ŁOK.

Bonusem prezentacji będzie to, że organizatorzy wydarzenia, sami stworzą napisy do tego „arcydzieła”. Na pewno będzie śmiesznie! Ale przecież o to właśnie wchodzi w AlterOCH!

Film wyświetlony zostanie 12 lipca 2019 r. o godz. 21:00 na dziedzińcu ŁOK. Wstęp wolny!

O kolejnych odsłonach filmowych w ramach AlterOCH! informować będziemy na bieżąco, na początku każdego tygodnia. Kolejne filmy wyświetlone zostaną 19 i 26 lipca 2019 r.design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]